Yhteystiedot Leader Karhuseutu

Aapo Kivenmaa

Va. toiminnanjohtaja

Puh. 050 592 6022
Puh. 044 522 5797
aapo.kivenmaa@karhuseutu.fi

Hallinto
Hankeneuvonta

Niina_Harju

Niina Harju

Maksatusneuvoja

Puh. 044 533 0202
niina.harju@karhuseutu.fi


Maksatusneuvonta kaikki hankkeet

Jaana_Mälkki

Jaana Mälkki

Kansainvälisten asioiden koordinaattori

Puh. 044 728 5502
jaana.malkki@karhuseutu.fi

kansainväliset hankkeet

tiedottaja Iida Pakkanen

Iida Pakkanen

Viestintäkoordinaattori

Puh. 044 973 3416
iida.pakkanen@pyhajarviseutu.fi


Satakunnan Leader-ryhmien viestintä

Marko_Juutilainen

Marko Juutilainen

ESR-hanketyöntekijä

Puh. 044 714 7444
marko.juutilainen@karhuseutu.fi


Kokemuksella Duuniin! -hanke

Outi_Rantanen

Outi Rantanen

STEA-hanketyöntekijä

Puh. 044 739 9909
outi.rantanen@karhuseutu.fi

Fyffee! - kohti oman talouden hallintaa -hanke

Anja Virtanen

ESR-hanketyöntekijä

Puh. 044 7631 539
anja.virtanen@karhuseutu.fi


Tino Sukanen

ESR/STEA-hanketyöntekijä

Puh. 044 7810 309
tino.sukanen@karhuseutu.fi


Karhuseudun toimisto

Leader Karhuseudun toimisto
Itsenäisyydenkatu 35 A 16 (6.krs)
28130 PORI

Toimiston puhelinnumero: 02 6330200 
Toimiston sähköpostiosoite: karhuseutu@karhuseutu.fi

Y-tunnus 1105526-9

Löydät toimistomme Porin keskustan tuntumasta, nk. Maakuntalinnasta kuudennesta kerroksesta. Katso toimistomme sijainti karttapalvelusta.

Poikkeusoloista johtuen toimistomme ei ole toistaiseksi avoinna. Palvelemme kuitenkin normaalisti sähköisten välineiden kautta. Varmimmin tavoitat meidät klo 9-15. Mahdolliset tapaamiset tulee sopia etukäteen suoraan ko. henkilön kanssa.